•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
úterý, 13 červen 2017 13:45

Klobucký hospodářský trh

Nakoupíte nejen čerstvá slepičí a křepelčí vajíčka, rybízové a jablečné mošty a vína, bio ovčí produkty, pečivo nebo uzeniny, ale také čepice, slamáky a další potřeby. Chybět nebudou ani sazenice zeleniny a květin.
Hudebníci z kloboucké základní umělecké školy skvěle reprezentovali zdejší muzikantskou tradici, když se svou dechovou hudbou získali na přehlídce dechových orchestrů v Letovicích zlato.
Druhý úsek chodníku na Zahradní si vyžádá investici přibližně 343 tisíc korun, další etapa na Nádražní počítá s náklady 668 tisíc korun. Opravy započnou ještě během června.
pondělí, 05 červen 2017 12:19

Běh naděje

Běh naděje
pondělí, 05 červen 2017 12:17

Vítání občánků 3. června 2017

V sobotu 3. června se na valašskokloboucké radnici konalo další Vítání občánků, na které přijaly pozvání rodiny dvanácti dětí. Rodičům srdečně gratulujeme a dětem přejeme na životní cestě samé štěstí a zdraví!
pátek, 02 červen 2017 09:32

Olympijský běh se blíží

Valašskokloboucký závod se uskuteční 21. června na fotbalovém hřišti ve Valašských Kloboukách. Dětské závody startují v 16 hodin, kategorie dospělých vyrazí na trať v 18 hodin.
Brožura s originálními úkoly, kvízy a křížovkami upoutá malé turisty díky svému zábavnému pojetí, originální grafice i zajímavostem z historie a současnosti. Návštěvníkům je k dispozici v infocentru.
Zde naleznete přehlednou nabídku příměstských i pobytových táborů s různým tématickým zaměřením, na něž můžete své děti hlásit právě v těchto dnech.
středa, 10 květen 2017 10:24

V neděli vyběhněte na Klobucký hrb

Závod je určen pro všechny věkové kategorie – od nejmenších předškoláků až po zkušené běžce. Koná se v neděli 14. května od 10 hodin. Přijďte závodit i fandit!
Prodloužený víkend děti strávily na čarodějnickém reji a společnými silami postavily májku, u které pak sehrály tradiční turnaj v ruských kuželkách. Nechyběl ani oblíbený táborák.
Studenti navštívili Národní galerii ve Veletržním paláci, zhlédli představení Spalovač mrtvol ve Stavovském divadle a neopomenuli ani Rudolfinum, Museum Kampa nebo Valdštejnskou jízdárnu.
pátek, 07 duben 2017 10:56

Kino Svět zavádí elektronické vstupenky

Diváci nově uhradí lístek na filmové představení pohodlně přes internet a při příchodu do kina se prokáží vstupenkou na svém chytrém telefonu. Platbu online a zaslání elektronické vstupenky umožňují webové stránky kina www.kinovalasskeklobouky.cz.
Lidé jsou zváni na velikonoční dílničky, průvod, jarmárek i vystoupení dětí o zvycích, tradicích a pranostikách. Program začne ve 13.30 v areálu Envicentra ve Vysokém Poli.
Karneval se koná v neděli 26. února v KD Klobučan. Děti se mohou těšit na program Jiřího Hadaše, bohatou tombolu, dětské hry a soutěže. Začátek ve 14 hodin.
Na programu jsou animované pohádky Zpívej, Tajný život mazlíčků, Ozzy, Kubo a jeho kouzelný meč či Odvážná Vaiana: Legenda o konci světa. A chybět nebude ani populární česká pohádková novinka Anděl Páně 2.
středa, 25 leden 2017 13:05

V sobotu se odehraje turnaj Klobucký rybník

Hokejový turnaj pro žáky, dorost i muže pořádá spolek Klobucké laviny. Začátek ve 14 hodin, přihlášky týmů na místě, nebo telefonicky. Více zde.
Zájezd do destinace Blanes na pobřeží Costa Brava se uskuteční v termínu 30. 6. - 9. 7. 2017. Rezervaci je nutné provést do 27. ledna. Více informací najdete zde.
V sobotu a v neděli se bude lyžovat v době od 9 do 16 hodin. Provoz v dalších dnech bude zveřejněn na webu Klubu lyžařů Valašské Klobouky.
pondělí, 05 prosinec 2016 12:34

25. valašský mikulášský jarmek

Sobotní jarmekové dění pozvalo na obchůzku mikulášských družin, řemeslný trh, folklórní vystoupení, jarmekové soutěže i regionáolní speciality.
úterý, 29 listopad 2016 17:13

Valašský mikulášský jarmek

Kdy: 2.12.2016 - 4.12.2016 Kde: Valašské Klobouky
Od dalšího jarmeku nás dělí už jen měsíc, který je pro pořadatele obdobím vrcholících příprav a pro návštěvníky časem příjemného očekávání. Jarmek tu bude už o prvním prosincovém víkendu, kdy hlavní program připadne na sobotu…
Strana 1 z 3
Jste zde: Hlavní strana Ostatní

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.