•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
pondělí, 11 červenec 2016 10:23

Fotíte naše město? Pošlete snímek do evropské soutěže

Evropská agentura pro životní prostředí pořádá soutěž "My city", v níž mohou uspět fotografie městských prostředí. Pokud máte zajímavý snímek Valašských Klobouk, neváhejte a přihlaste se přes elektronický formulář, který najdete zde. Hodně štěstí!

Pokud se rádi procházíte po Valašských Kloboukách s hledáčkem fotoaparátu u oka, třeba se Vám podařilo zachytit pozoruhodné snímky, které by bylo škoda schovat do šuplíku. Teď máte příležitost je vytáhnout a možná s nimi i uspět v soutěži „My city“, kterou pořádá Evropská agentura pro životní prostředí. Fotografie můžete přihlašovat do 15. srpna prostřednictvím formuláře na webových stránkách agentury.

„Fotky mohou být prostředníkem k vyjádření Vašich pocitů z městského prostředí, ať už půjde o příběh pozitivní, nebo negativní. Odborně hodnotit se budou kategorie udržitelný městský životní styl, pohyb po městě a volnočasové aktivity ve městě a na vítěze každé z nich čeká odměna 1000 eur. Proběhne také posuzování dílčí kategorie pro mladé od 18 do 24 let a hlasování veřejnosti, jejich vítězové budou odměněni 500 eury,“ sdělila k podmínkám soutěže Eva Fialová, členka CAF týmu valašskoklobouckého městského úřadu.

U fotografie ve formátu JPEG o minimálním rozlišení 2000px je nutné uvést název v angličtině a je také možné přidat její krátký popis. Podrobná pravidla soutěže najdete zde. 

 

Další informace

  • Autor článku: Ing. Lenka Zvonková
  • Líbil se Vám článek? Sdílejte jej:
  • Komentáře:
Jste zde: Hlavní strana Ostatní Fotíte naše město? Pošlete snímek do evropské soutěže

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.