•  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
Celkem lidé do kontejnerů a na sběrný dvůr přinesli bezmála 395 tun recyklovatelných odpadů, čímž se zasloužili o úsporu 424 tun emisí CO2 ekv. a 8 403 139 MJ energie.
čtvrtek, 29 červen 2017 16:06

Fotbalové kabiny i sauna prochází revitalizací

První část revitalizace řeší zateplení, výměnu oken i střechy a změnu vytápění, druhá pak rekonstrukci vnitřních instalací a povrchů v kabinách. Celkové náklady činí 5,9 milionu korun, z nichž 1,26 milionu pokryje dotace SFŽP z…
Obyvatelé Valašských Klobouk i místních částí Lipina, Smolina a Mirošov se do soutěže mohou hlásit sami, ale také mohou doporučit kvetoucí okna či zahrádky sousedů, rodinných příslušníků nebo dalších lidí ze svého okolí.
úterý, 13 červen 2017 13:45

Klobucký hospodářský trh

Nakoupíte nejen čerstvá slepičí a křepelčí vajíčka, rybízové a jablečné mošty a vína, bio ovčí produkty, pečivo nebo uzeniny, ale také čepice, slamáky a další potřeby. Chybět nebudou ani sazenice zeleniny a květin.
Hudebníci z kloboucké základní umělecké školy skvěle reprezentovali zdejší muzikantskou tradici, když se svou dechovou hudbou získali na přehlídce dechových orchestrů v Letovicích zlato.
Druhý úsek chodníku na Zahradní si vyžádá investici přibližně 343 tisíc korun, další etapa na Nádražní počítá s náklady 668 tisíc korun. Opravy započnou ještě během června.
pondělí, 05 červen 2017 12:19

Běh naděje

Běh naděje
pondělí, 05 červen 2017 12:17

Vítání občánků 3. června 2017

V sobotu 3. června se na valašskokloboucké radnici konalo další Vítání občánků, na které přijaly pozvání rodiny dvanácti dětí. Rodičům srdečně gratulujeme a dětem přejeme na životní cestě samé štěstí a zdraví!
Ve čtvrtek 8. června proběhne bezplatný seminář pro veřejnost k aktuálním dotačním programům Nová zelená úsporám a Dešťovka. Poradenství budou odborníci poskytovat v zasedací místnosti městského úřadu od 15.00 do 16.30 hodin.
pátek, 02 červen 2017 09:32

Olympijský běh se blíží

Valašskokloboucký závod se uskuteční 21. června na fotbalovém hřišti ve Valašských Kloboukách. Dětské závody startují v 16 hodin, kategorie dospělých vyrazí na trať v 18 hodin.
Ve čtvrtek 11. května soutěžili mladí zdravotníci v krajském městě Zlín, kde se konal první ročník Memoriálu Vlasty Francové. Na tuto soutěž se sjelo celkem 20 hlídek z celého Zlínského kraje, Valašské Klobouky reprezentovaly dvě…
Brožura s originálními úkoly, kvízy a křížovkami upoutá malé turisty díky svému zábavnému pojetí, originální grafice i zajímavostem z historie a současnosti. Návštěvníkům je k dispozici v infocentru.
Zde naleznete přehlednou nabídku příměstských i pobytových táborů s různým tématickým zaměřením, na něž můžete své děti hlásit právě v těchto dnech.
čtvrtek, 11 květen 2017 08:58

Lidé se dočtou o novinkách v mikroregionu

Mikroregion Jižní Valašsko vydal pro občany svých jednadvaceti členských obcí i ostatní širokou veřejnost elektronický zpravodaj, v němž přináší informační servis o aktuálním dění. K dispozici je elektronicky na webu, odkaz najdete zde.
První distribuce sazenic a balíčků osiva proběhne v pondělí 15. května na zahradě městského úřadu v době od 14 do 17 hodin, dále pak v pondělí a ve středu, a to do vydání zásob.
středa, 10 květen 2017 10:24

V neděli vyběhněte na Klobucký hrb

Závod je určen pro všechny věkové kategorie – od nejmenších předškoláků až po zkušené běžce. Koná se v neděli 14. května od 10 hodin. Přijďte závodit i fandit!
Prodloužený víkend děti strávily na čarodějnickém reji a společnými silami postavily májku, u které pak sehrály tradiční turnaj v ruských kuželkách. Nechyběl ani oblíbený táborák.
Studenti navštívili Národní galerii ve Veletržním paláci, zhlédli představení Spalovač mrtvol ve Stavovském divadle a neopomenuli ani Rudolfinum, Museum Kampa nebo Valdštejnskou jízdárnu.
pátek, 07 duben 2017 10:56

Kino Svět zavádí elektronické vstupenky

Diváci nově uhradí lístek na filmové představení pohodlně přes internet a při příchodu do kina se prokáží vstupenkou na svém chytrém telefonu. Platbu online a zaslání elektronické vstupenky umožňují webové stránky kina www.kinovalasskeklobouky.cz.
Lidé jsou zváni na velikonoční dílničky, průvod, jarmárek i vystoupení dětí o zvycích, tradicích a pranostikách. Program začne ve 13.30 v areálu Envicentra ve Vysokém Poli.
Město podpořilo symbolickou 1 korunou za každého svého občana pořízení nových varhan pro katedrálu sv. Víta v Praze. Vyslyšelo tak žádost, kterou v otevřeném dopise starostům všech českých obcí a měst zaslal kardinál Dominik Duka.
Strana 1 z 13
Jste zde: Hlavní strana Zpravodajství

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.